TeK Ve EN BüyüK Yoshy FaN..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeK Ve EN BüyüK Yoshy FaN..!!

WwW.YoShY.İle.biz

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçine güsel söz ve şiirler..

+4
{harby_yoshyci}
gulcinim_lara
gülçin_betül
zuzum{aNTimiKroP}
8 posters
YazarMesaj
zuzum{aNTimiKroP}
Gulcinci Moderator
Gulcinci Moderator
zuzum{aNTimiKroP}

Kadın
NeRedeN..! : istanßuL
MesLeK:) : öqRenJhi

Gülçine güsel söz ve şiirler.. Empty
MesajKonu: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 6:12 am

buraya yazabilirsinis içinizi dökün Crying or Very sad
http://gulcinerencix.forumzen.com
gülçin_betül
---BaNlı-----

Kadın
NeRedeN..! : GüLçiNimiN YanIndAn NeRDeee!!!
MesLeK:) : GüLçiNimiN ReSmİnE ßaKıP AğLaMaKK!!..

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 12:34 pm

Hayatın binlerce hazinesi içinde umut ya da üzüntü seçmek bizim elimizdedir.Ancak sensizliğin bana verdiği üzüntüyü ben seçmedim Gülçin'im!!!

Bİ ŞİİR VAR HATTA BUNU GÜLÇİNİMEDE OKUDUM:
Gülme yoksa bakamam
Üzülme sakın dayanamam
Lolipopum,sarı şekerim
Çıtırım aşkım benım
İçime kazıdım seni
Nefesim oldun GÜLÇİNİM!!

geceleri resmini öpmeden uyuyamam

sabah günaydın diyip öpmessem günüm iyi geçmez

sınava girmeden önce resmini öpüp kalbimin üstüne tutuyorum

gülçini benden çok kimse sevemez diyenleri insan saymıyorum

kolumda koca harflerle gülçin kazılı ve izinin geçtiğini hissettiğim an tekrar kazıyorum

düşüncelerimi bndan daha iyi ne anlatabilir?

вαηα ѕєηι тαяιƒ єтмємι ιѕтєѕєℓєя αηℓαтαмαм çüηкü ∂üηуαηıη тüм ∂ιℓℓєяιηι вιℓѕєм вυηα gü¢üм уєтмєѕѕ αѕкıммм

hergün tavana çok yakın olan o güzl posteri tırmanarak çıkıyorum
bütünen kitaplarım hepsi resmiyle dolu (kap yAptım)
özel hepsi defterim var (gaffurun nası cinayet defteri varsa)
hergün g,lçn resmine bakıp ağlıyorum ve daha bi sürü şey....

insan nefes almaya muhtaçtır ya
yemek yemeye
su içmeye
hareket etmeye
sen yoksun nefes alamıyorum
sen yoksun ağızğmdan bir lokma geçmiyor
sen yoksun susuzum
sen yoksun halsizim
bebeğim sarı lolipopum benim

güneşin battığı ve dğoduğu bir gerçek
seni en çok sevdiğimde gerçek
insanın nefessiz yaşamayamaması bir gerçek
sensizde nefes alamadığım bir gerçek
herkezin iyi bir kalbi olduğuda gerçek
ama senin en güzel kalbe sahip olduğun herşeyden gerçek

ÇÖLÜN SUYA OLAN ÖZLEMİ BENİM SANA OLAN AŞKIMIN HASRETİMİN YANINDA HİÇ KALIR!!!MELEĞİMMMMMMM

Duyuyor musun birtanem?
Dün gece yine sendin aklımda
Bir hüznün çıkmaz sokalarında
Gözyaşı oldu hasretin
Ilık bir buse gibi süzüldü yanaklarımda
Yanaklarım kırmızıydı, küskündü aynalara
Ne zaman karşılaşsak sen bakardın onlardan
Başıboş hoyrat aynalardan
Önce ilk sarıldığımız yere gitti duygularım
Bu gün gibiydi yaşadığımız küllenmemişti
O bir ömürdü sanki, ölmeye değerdi
Sonra gözlerin geldi aklıma, güzelliğin
Başımı döndüren mey gibiydin sen
Şelaleler akardı içime gözlerinden
Ardından öksüz kalırdım sanki giderken

Yinede yorulmazdım sensizliğe
Sensizlik ki darağacım, sensizlik ki paramparçayım
Ellerim seni arıyor bu gece, gözlerim gözlerini
Şarkılar hüzünlü, şarkılar buruk
Yoksun ya bu şehir yorgun, bu şehir vuruk
Seni arıyorum inadına gecelerde
Karanlıklar üstüne yemin ederim
Işığım sensin!
Seni seviyorum birtanem diyorum söyletensin
Basit bir aşk öyküsü değil ki bu
Saman alevi değil ki
Cehennem alevi sanki susuzum
Sensiz mutsuzum
Artık sabah olmayacak uykusuzum
Artık sensiz yaşanmayacak
Yaşıyor sanma beni sadece varsayımım
Sana bağımlı varlığım
Yokluğun ise tükenişimdir
Bir umudu katleder bin umudun olurum
Senin gibi ulaşılmazdır benimde gururum

Duyuyor musun birtanem? ?
Dün gece yine sendin aklımda
Aldın aklımı başımdan gittin
Canımı da aldın yüreğimden
Canımdın sen! !
Vazgeçilmezim, tartışılmazım
Yalnızlığımın sebebi, acılarımın denizi
Esirinim işte bu gece vakitleri
Kollarımda sensizliğin kelepçeleri
Yüreğimde sevdanın zincirleri
Bağlanmışım sana ayrılamam
Görmeden yaşayamam o gözleri

Bir gemi kalkıyor rıhtımdan
Dinle bak sesini, bu son seferi
Veda türküsüne benzer düdük sesi
Ardından mendil sallayanlar
Boşuna aslında boşuna ağlayanalar
Dönüşü olmayacak bu yolculuğun
Bende gidiyorum birtanem, umutlarım yanımda
Geriye bıraktığım limandaki ayak izleri
Ve haykırışım enginlere
Sen; dalgalardan dinle artık sesimi
Sahilde bekle beni
Bir garip martı görürsen gözleri yaşlı! !
Randevusu varmış gibi ecelle telaşlı! !
Bil ki; bir tutam sevgi yolluyorum sana
Bil ki; ağlıyorum uğruna
O zaman son kez de olsa hatırla beni
Cansız bedenime can istiyorum
Canımsın sen, SENİ SEVİYORUM

SENİ SEWİORUM HERŞEYİM ÖLÜMÜNEE SENİNLEYİM ÖLDÜLTEN SONRADA.....!

kestiği tırnağa, saçının bir teline, o bana gülerek bakan gözlerine her bir hücresine her bir zerremle kurban olurum ben onun. gülçinim için herşeyimi feda edebilirim. hatta bazen şeytan diyoki dünyadaki herkesi öldür sadece gülçin ve ben kalana kadar. ama bunu yapamam

her zaman her yerde seninle birlikte ölüm gelse isterse gözümde bir damla yaş kalbimde bir aşk sensin GÜLÇİNim....

sen olmadıın zaman boğazımda ki düğümün vermiş olduğu acı bile seni ölümsüz kılıyor meleğim...sen olmasan da senin hayalin beni yaşatıo...senin sesin beni mutlu etmeye yetio, senin var olduğunu bilmek bile bana yetiyor...BİLİYORUM KAVUŞUR BÖYLE SEVEN diyorsun ya meleğim...sana kavuşacağım günü bekliyorum!o günün hayaliyle ancak sensizliğe katlanabiliyorum sarı lalem...

kalbime sanki fare girmiş de kalbimi kemiriyo gibi. hasretin öyle büyük ki kaplan pençesi gibi yırtıyo kalbimi. hasretin öldürüyo beni meleğim.bazen hasret o kadar çekilmez oluyoki ağlamak istiyorum. ama ağlayamayıp gözyaşlarımı yutuyorum. çığlık atmak istiyorum çığlığımı yutuyorum. hıçkırmak istiyorum hıçkırıklarımı yutuyorum. sonra bu yuttuklarım birikiyo birikiyo en sonunda boğazımda taşıyamayacağım bi yük oluşuyo. işte o an yuttuklarım fırlıyo ağzımdan başımı yastıklara gömüp hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. herşeyden herkesten değerlisin gözümde. ilk aşkım tek aşkım son aşkımsın. kapıma ölüm bile gelse seni seveceğim. sonsuza dek. ben senin için gelmişim bu dünyaya. senden önce yaşamıyodum meleğim. istesen uğruna herşeyimi feda eder herşeyimden vazgeçerim.

meleğim bu özel günü sadece seninle paylaşabilirim sevgilim olmasan bile...
SEVGİLİLER GÜNÜ'n Kutlu Olsun meleğim...

uğruna her şeyimi feda edebilirim bilmesen de....anlamasanda seni ne kadar sevdiimi....

ölürken bile yanımda ol sevgilimmmmmm (gülçiniiiiiiim) cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyimmmmmmmm....

sen gelmeden ben hiç yaşamamışım yaaaaa..şimdi sana akıyor tüm hayatım..senin sesini duymadan resimlerini öpmeden bi gün bile geçiremiyorum yaaaaa

uğruna hıçkıra hıçkıra ağladıım tek insan sensin
sen hep var ol hiç gitmeee my immortal....ölümsüzüm bnm tek geçerim seni bu alemde ben meleğim...

gözlerim kıpkırmızı şuan boğazımda düğüm var zor nefes alıom...annem gelmeden ii olmamam lazım yoksa 'yinemi gülçin yeter artık kendine gel' diyecek.offff sen yoksun die her gece off çeke çeke psikopat oldum..yeteeeer biz ne zaman kavuşcaz..daha doğrusu bu deli aşığın sana ne zaman kavuşcak buraya geldin de bana gülümsedinde ben kulise seni ziyarete geldim ya resim çektiremedim aklıma geldikçe çıldırıyorum ..cnm bnm sen bnm ölümsüzümsün ben nereye gidersem gideyim sen hep olacaksın. ölümsüzsün bnm için bunu bil yeter!!!!sana bir aşığının gözünden bir kaç damla yaş yolluyorum birde bir kalp yaşları ne yaparsan yap ama kalbe dokunma!çünkü orda hayatımın anlamı var....o olmadan yaşanmaz dimi meleğim..orda sen varsın..sen olmadan yaşanmaz bir hale geliyor bu hayat..sen olmayınca hiçbir şeyin tadı yok...CENNET BİLE ÇEKİLMEZ SENSİZ MELEĞİM!!!!bunu herkes bilsin!!

sensiz bir dünya dünya değil. sensiz bir hayat hayat değil. sensiz bir ben ben değil gülçinim. gözlerime bakan herkes seni görüyo gözbebeklerimin içinde. içim öyle doldu ki seninle seni düşünmeden bir an bile geçiremiyorum. ismini haykırmak istiyorum sesim kısılana kadar. beni duyana kadar seni seviyorum gülçin diye bağırmak istiyorum. uzaya çıkıp yıldızlarla adını yazmak istiyorum ama olmuyo... yapamıyorum. her gece resminle konuşup ona anlatıyorum aşkımı. sonra gözlerim doluyo ağlıyorum, resmini öpüyorum öpüyorum öpüyorum... anla artk meleğim hasretin bir kara delik gibi içine çekiyor beni. simsiyah bir boşluğun içinde yok olmak üzereyim. özleminle yaşamak çok zor. ruhum ölmüş zaten yokluğunda. bedenim de ölecek yakında. yaşama sebebim sensin. ölüm sebebim de sen olacaksın. seni herşeyden çok seviyorum bebeğim. kimseyi bu kadar sevmedim sevmeyeceğim de. uğruna ölürüm yine de vazgeçmem senden. senin isteyip de yapamayacağım tek şey senden vazgeçmek. bunun dışında dile benden ne dilersen. eğer istediğin 1 şeyi bile yapmazsam öldür beni. seni seviyorum hep seveceğim ve sevmekten hç vazgeçmeyeceğim... seni seviyorum meleğim...

Ah aşkım... Ne yaparsan yap kararların ne olursa olsun sana saygı duyuyorum ! Hiç bşr zaman kalbinde bir yerim olmaycak olsada .. Karşıma geçip seni seviyorum canım demeyecek olsanda.. Kalbim hep seninle yaşayacak.. sana akrşı olan duygularım hiç azalmıyor dak. dan dak. artıyor meleğim.. Senin hakkında bir şeyler yapmak için ödevlerimi bile yapmıyorum .. Seni düşünmekten kendimi derslerime veremiyorum. Biliyorum bunlar seni üzen şeyler ama insan NEFES almadan yaşayamazki... Sen benim nefesimsin.. Eğer sen gidersen işte o zaman ben ölürürm.. Nefes alamam yaşamamın bir anlamı kalmaz.. Hayatımın anlamı sensin GÜLÇİN im.. Seni her şeyden daha çok seviyorum... Diyorum ama içimdeki bir sevgi değil benim sevgiyi aştı .. aşkı çoktan aştı sana tapar oldum GÜLÇİN im .. Sensiz yaşayamaz oldum.. Keşke bunları duyabilsen.. Keşke adını dağlara haykırdığımda sesim bir adım önde olsada seni durdurup bu güzel nameleri sana dinletebilse.. Ah aşkım.. Sana ölesiye tapıyorum MELEĞİM... Ölümüne bağlıyım sana.. Güzel PAPATYAM.. Hiç solma sürekli büyüsün yaprakların .. Tanımasanda beni görmemiş olsanda yüzümü bir ekrecik bile olsa dinle beni hiç solma hep büyüt yapraklarını ..
http://www.gruphepsi.us
gulcinim_lara
O artık Bizden
gulcinim_lara

Kadın
NeRedeN..! : istanbul
MesLeK:) : hiçbişe :)

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 4:46 pm

benim kıvırcık meleğim senin kadar hiçkimseyi sevdiğimi sanmıyorum bu dünyada. Ailem gibisin benim için keşke senlke tanışabilseydim meleğim...
{harby_yoshyci}
Yaseminci Moderator
Yaseminci Moderator
{harby_yoshyci}

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 9:08 am

betüL süpersin sen varken bize Laf düşmez!!
SENİ ÇOK SEVEİİMM GÜLÇİNİMM
MeLiSa_YoShY
Yasemin'in Harby Fanı
MeLiSa_YoShY

Kadın
NeRedeN..! : ~YaSeMiN'İn YaNıNDaN~
MesLeK:) : YaseMiNCi

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 3:11 am

Gülçin sENİ sEVİyorum:D
http://gruphepsimanyax.forumactif.biz
naz_gülçin_yoshy
O artık Bizden
naz_gülçin_yoshy

NeRedeN..! : konya
MesLeK:) : öğrenci

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 1:04 am

elveda derken bile sen yanımda olacaksın hep
gülüm pembelerin en güzeli
reçelim benim için yaratılmışın biliyormusun
seni seviyorum
BUNU GÜLÇİN İÇİN YAZDIM
http://petegimelegim.forumm.biz
sarı_şeker
O artık Bizden
sarı_şeker

Kadın
NeRedeN..! : istanbul
MesLeK:) : orta okul

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:54 am

sarı şekerim biricik aşkım

sen bir güneşsin
ben bir çiçek
sen olmazsan açamam ki
sen olmazsan dünya olmaz ki
http://www.gruphepsigen.tr.gg
_'yoshyM'_
Yeni Üye
_'yoshyM'_

Kadın
NeRedeN..! : İSTANBUL
MesLeK:) : ÖGRENCİ

MesajKonu: Geri: Gülçine güsel söz ve şiirler..   Gülçine güsel söz ve şiirler.. Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 11:32 am

çok güzel yazmışsın sarı şeker

sen gülünce güller
ben gülünce papatyalar
uuşurlar havada
şimdi uydurdum ayrıca biliyorum igrenç
http://www.tekgruphepsi.niceboard.biz

Gülçine güsel söz ve şiirler..
1 sayfadaki 1 sayfası